Ankieta szczegółowa

Szanowni uczniowie!

Zwróciliśmy się już do was w marcu, abyście pomogli nam w zorganizowaniu zajęć dopasowanych do waszych potrzeb (jeśli nie wiecie o co chodzi, na stronie Koła Naukowego LMP www.lmp.wmie.uz.zgora.pl dostępny jest artykuł dotyczący poprzedniej ankiety zatytułowany „Ankieta rozpoznawcza”. Na naszej stronie ukazał się również artykuł z krótkim podsumowaniem poprzedniej ankiety.)

Wyniki poprzedniej ankiety świadczą o tym, że najwięcej uczniów szkół podstawowych oczekiwałoby zajęć, na których mogliby powtórzyć materiał z zajęć szkolnych, natomiast najwięcej uczniów szkół ponadpodstawowych oczekiwałoby zajęć przygotowujących do matury.

W związku z tym chcielibyśmy otrzymać więcej szczegółowych informacji, z jakimi zagadnieniami matematyki szkolnej macie trudności lub w których dziedzinach czujecie się dobrze, aby dostosować tematykę zajęć do waszych oczekiwań.

Tym razem ankietę kierujemy wyłącznie do uczniów. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie około 2 minut. Link do ankiety: https://forms.gle/UrAkM1Np2skaWACAA
Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Kornel Żuber
Prezes Koła Naukowego Laboratorium „Matematyczne” Paradoks